Dom w Bluszczu

Wypoczynek

Dom w Bluszczu znajduje się w miejscowości Kaszczor na terenie malowniczego Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Bliskość lasów i jezior sprawia, że to idealne miejsce na wypoczynek. 

W domu w bluszczu znajduje się 5 wygodnych pokoi dla gości, oraz duży salon z aneksem kuchenny na parterze i hall z telewizorem na piętrze. Każdy pokój ma prywatną łazienkę, dodatkowa jest przy salonie. Dom posiada też dwa niezależne wejścia.

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, zmywarką, kuchenką gazową i mikrofalową, czajnik, ekspres do kawy oraz naczynia.

Posiłki można spożywać przy wielkim stole w salonie z widokiem na zazielenione podwórko, bądź też na zewnątrz, w cieniu drzew. Duży trawnik jest doskonałym miejscem do opalania się na słońcu, zabaw piłką czy też gry w badmintona. Jest tu huśtawka, hamak, trampolina, drewniany stół i duży, wygodny grill. Latem zapraszamy do korzystania z basenu. W razie niepogody można korzystać ze stoły do tenisa stołowego w mini salce gimnastycznej, oraz piłkarzyków i rzutek.

Do dyspozycji  gości jest też sauna szczególnie przydatna w chłodne dni.

Ponadto jest to świetna baza wypadowa dla miłośników plażowania i rekreacji na łonie natury. Gospodarze – miłośnicy aktywnego wypoczynku – chętnie pomogą w zaplanowaniu trasy biegowej  (również na orientację), rowerowej czy też kajakowej. Opowiedzą co warto zwiedzić w okolicy.

Lokalizacja

Wróć do indeksu